www.nicolosi.pl
Waluty:
modne obuwie damskie,czarna torebka damska,tania odzież damska,t-shirty z nadrukiem,sandały na obcasie
Str. główna ::  Dostawa i zwroty

Dostawa i zwroty


Koszt wysyłki

Bezpłatna wysyłka jest dostępna dla wszystkich przedmiotów. Zamówienia mogą trwać od 12 godzin. Po przetworzeniu zamówienia otrzymasz e-mail z powiadomieniem wraz z numerem śledzenia przesyłki. Wszystkie normy dostawy rozpoczynają się po otrzymaniu tego e-maila. Wszystkie zamówienia powinny dotrzeć do kraju, w którym klient mieszka w ciągu tygodnia. Jeśli jednak mieszkasz w obszarach wiejskich, może to potrwać dłużej. Zamówienia międzynarodowe mogą być zatrzymywane przez służby celne, niestety opóźnienia te są poza naszą kontrolą i nie oferujemy żadnej pomocy ani rekompensaty w tych sprawach

Dostawa "Standard"

O ile nie jest wymagana usługa przyspieszona, twoje zamówienie powinno dotrzeć do Ciebie wkrótce po otrzymaniu potwierdzenia wysyłki e-mailem.

Zwrot i wymiana

Chętnie przyjmujemy zwroty i wymiany w ciągu 60 dni od daty pierwotnej faktury od klientów, którzy zakupili produkty z naszej strony internetowej.

Przedmiot musi być zwrócony w oryginalnym stanie i opakowania.

Przyczyna zwrotu spowodowanego przez Ciebie (np. Rozmiar, wybrany kolor) nie może zostać zaakceptowana.

Otrzymasz zwrot na karcie kredytowej, której użyto do zakupu.

Opłaty za wysyłkę zwracane są przez klienta.

Przyjazne zawiadomienie: jeśli nie otrzymałeś numeru śledzenia w ciągu 3 dni od złożenia zamówienia, serwer e-mail mógł zostać uznany za spam. W takim przypadku skontaktuj się z nami, aby uzyskać pomoc w śledzeniu zamówień.

Powrót